23.04.2015 1739

Спеціальність 8.03050801 «Фінанси і кредит»

21 квітня 2015 р. доцентами кафедри фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва Боровиком П.М., Транченком О.М. та старшим викладачем Кіфоренко О.В. за проханням випускників інженерно-технологічного факультету університету була проведена профорієнтаційна бесіда стосовно можливості вступу їх до магістратури університету зі спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит» або ж отримання другої вищої освіти за цією спеціальністю.

Під час бесіди Боровик П.М., Транченко О.М. та Кіфоренко О.В. розповіли студентам про переваги другої вищої освіти за спеціальністю «Фінанси та кредит», а також про перспективи працевлаштування у разі отримання другого диплому про вищу освіту за вказаною спеціальністю.

Студентів та доцента кафедри механізації Уманського національного університету садівництва Невзорова А.В. зацікавила інформація, яку донесли викладачі кафедри фінансів і кредиту. Тому під час бесіди студенти інженерно-технологічного факультету та доцент Невзоров А.В. задали доповідачам цілий ряд запитань стосовно розміру плати за навчання, перспектив працевлаштування за спеціальністю 8.03050801 «Фінанси і кредит», а також можливостей паралельного навчання на двох факультетах та здобуття при цьому одночасно інженерної і економічної освіти.

Спеціальність 8.03050801 «Фінанси і кредит»