01.10.2024 428

Спільнота університету вшановує полеглих захисників і захисниць України хвилиною мовчання

У День захисників і захисниць України громада Уманського національного університету садівництва традиційно розпочала робочий день з загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими захисниками та захисницями на університетській площі.

Пам’ятаємо…

Спільнота університету відзначає державне свято України 1 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці вже понад 10 років. Це свято з офіційною назвою «День захисника України» не святкують гучно, адже багато Воїнів Світла нині боронить назавжди свою рідну землю з небес.

Цього дня в університеті відбуваються години вшанування захисників і захисниць, перегляд документальних фільмів про реальні події з участю воїнів у сучасній визвольній війні.

Цей день — нагадування нації про важливу роль захисників і захисниць і їх надлюдських зусиль, як найціннішого внеску у захисті рідної країни.