12.10.2015 4683

Співпраця кафедри фінансів і кредиту зі школами

Кафедра фінансів і кредиту факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва щиро шанує та примножує славні традиції рідного університету.

Ось і цього разу викладачами кафедри було здійснено візит до Джулинської, Тернівської та Шляхівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Бершадського району Вінницької області.

Співпраця кафедри фінансів і кредиту зі школами

Під час зустрічі було проведено ознайомлення з особливостями і перевагами навчання на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва. Представлено різні професії, які можна здобути в Уманському НУС, а також про можливості подальшого працевлаштування.

Співпраця кафедри фінансів і кредиту зі школами

Задоволеними залишилися всі, адже позитивне співробітництво сприяє наповненню новими емоціями та враженнями, відкриває нові можливості і перспективи.

Співпраця кафедри фінансів і кредиту зі школами

Колектив кафедри фінансів і кредиту висловлює щиру вдячність директорам та класним керівникам зазначених шкіл за сприяння у проведенні зустрічей.

Наталія Бондаренко, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту