22.10.2015 5340

Співпраця кафедри менеджменту організацій з одеськими колегами

В Уманському національному університеті садівництва відбувся науково-практичний семінар-тренінг «Кон’юнктурні дослідження та прийняття управлінських рішень при прогнозуванні попиту на продукцію на внутрішньому і зовнішньому ринках», організаторами якого виступили кафедра менеджменту організацій Уманського НУС та кафедра економіки та управління національним господарством Одеського національного економічного університету.

Співпраця кафедри менеджменту організацій з одеськими колегами

Доцент кафедри менеджменту організацій Олена Саковська на правах модератора представила доповідачів та ознайомила присутніх із програмою проведення науково-практичного заходу.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся проректор з наукової та інноваційної діяльності Уманського НУС, доктор сільськогосподарських наук, професор Віктор Карпенко. Він наголосив на важливості проведення зустрічі з метою налагодження тісної співпраці у сфері наукових досліджень, організації навчального процесу та обміну практичним досвідом.

Співпраця кафедри менеджменту організацій з одеськими колегами

На семінарі виступили завідувач кафедри менеджменту організацій Уманського НУС, кандидат економічних наук, доцент Сергій Приліпко, завідувач кафедри економіки та управління національним господарством Одеського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Марина Балджи, а також науково-педагогічні працівники кафедр. Крім обговорення наукових проблем та шляхів їх вирішення, учасники обмінювались досвідом роботи у проведенні наукових досліджень викладачів зі студентами, написанні методичних вказівок, виданні підручників і навчальних посібників, а також проведенні організаційно-виховної роботи на кафедрах.

Співпраця кафедри менеджменту організацій з одеськими колегами

Декан факультету менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Наталія Вернюк ознайомила гостей з аудиторним фондом, навчально-методичним і матеріально-технічним забезпеченням навчального процесу кафедри менеджменту організацій та факультету менеджменту в цілому.

Співпраця кафедри менеджменту організацій з одеськими колегами

Учасники двосторонньої зустрічі обмінялися навчальною літературою та домовились про налагодження тісної співпраці між кафедрами, які готують висококваліфікованих фахівців для галузей національної економіки.

Після проведення семінару-тренінгу представники Одеського національного економічного університету мали змогу познайомитися з музейною кімнатою стародруків у Науковій бібліотеці університету та побувати у Національному дендрологічному парку «Софіївка».

Кафедра менеджменту організацій