16.09.2015 5434

Співпраця Уманського НУС із міжнародними кадровими центрами з працевлаштування

Уманський національний університет садівництва є одним із провідних аграрних вишів України, що славиться не тільки підготовкою високопрофесійних фахівців, але й працевлаштуванням випускників.

Постійно в стінах навчального закладу відбуваються зустрічі з потенційними роботодавцями та представниками закордонних фірм, які готові прийняти на стажування саме студентів  Уманського національного університету садівництва.

Традиційно 15 вересня студенти факультетів агрономії, інженерно-технологічного та плодоовочівництва, екології та захисту рослин стали учасниками зустрічі з представниками міжнародного центру з працевлаштування та стажування в аграрному секторі ILС. Офіси міжнародного кадрового агентства розташовані в містах Саскатун (Канада) та Київ (Україна). За роки своєї діяльності кадровий центр влаштував понад 6000 спеціалістів за кордоном, налагодив співпрацю з 400 компаніями в Канаді, Швеції, Великобританії, Італії, Ірландії, Новій Зеландії. Компанія надає своїм клієнтам повний спектр послуг із працевлаштування за кордоном та імміграції. Завдяки співпраці з партнерськими асоціаціями у Швеції, Канаді, Новій Зеландії й Данії кадрове агентство пропонує клієнтам програми стажування у Швеції та Данії і працевлаштування на провідних рослинницьких та тваринницьких фермах цих країн з можливістю імміграції в Нову Зеландію та Канаду.

Співпраця Уманського НУС із міжнародними кадровими центрами з працевлаштування

Завідувач відділу міжнародних зв’язків Віталій Рибчак представив студентській аудиторії заступника директора фірми ІLС Миколу Гищака, який презентував кадрове агентство, акцентуючи увагу на програмах виробничих практик, сферах та  етапах працевлаштування.

Співпраця Уманського НУС із міжнародними кадровими центрами з працевлаштування

Студенти мали можливість заповнити анкети, що допоможуть їм у подальшому працевлаштуванні.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів