16.06.2014 5800

Співпраця Уманського НУС та “Седна-Агро” в дії

Науковці університету є активними учасниками різних виставок та днів поля, які проводяться з метою поглиблення знань та здобуття практичних навичок сучасних агротехнологій вирощування сільськогосподарських культур.

11 червня компанія “Седна-Агро” та “Байєр” у своєму демонстраційному  центрі проводили День поля. Не залишились осторонь такого заходу і науковці університету.

У ході теоретичної частини заходу провідні спеціалісти фірми “Байєр” розповіли про нові продукти компанії на ринку України,  а також ознайомили присутніх з їх характеристиками та ефективністю використання.

Під час проведення практичної частини Дня поля

Практична частина включала в себе огляд стану посівів основних сільськогосподарських культур,  а також обговорення технологій обробітку ґрунту, його системи удобрення та управління родючістю. Аудиторія слухачів була представлена досвідченими агрономами, науковцями та представниками різних фірм.

Молоді науковці УНУС – активні учасники заходу
Демонстраційні посіви