Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин
Новий навчальний рік розпочався для викладачів і студентів Уманського НУС приємним подарунком, адже саме 1 вересня 2017 року кафедра процесів, машин та обладнання АПВ впише в історію сторінок нашого навчального закладу як дату відкриття спеціалізованої лабораторії ґрунтообробних та посівних машин, обладнаної за сприяння публічного акціонерного товариства «Ельворті».
Відкриття спеціалізованої навчальної лабораторії відбулося в рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті». Компанія закладає унікальні стандарти освіти та створює умови для ефективної підготовки майбутніх фахівців для аграрної сфери.
На чолі з ректором, професором Оленою Непочатенко та головою правління, генеральним директором ПАТ «Ельворті» Сергійом Калапою делегація завітала на урочистий перетин стрічки, відзначивши у вітальних словах важливість даної події для викладацького та студентського колективу університету.
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/21230858_10209827235421193_5063076618154458475_n-600x-682.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/21192195_10209827237941256_4536044783871420327_n-600x-682.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/IMG_1993-600x-a6a.jpeg)
Тепер студенти мають гарну наочність для проведення лабораторних робіт, здійснювати курсові та дипломні проектування, що є важливим кроком у підготовці майбутніх фахівців. Адже саме поєднання теорії і практичних навичок є основами формування справжнього професіонала, людини, яка не лише розвинута багатогранно, а й налаштована на тяжку і водночас захоплюючу трудову діяльність.
У лабораторії розміщені частини й елементи робочих секцій посівних машин (сівалок) та настінні стенди з зображенням конструктивних складових елементів. Загалом, створена атмосфера, що налаштовує студента на робочий лад та пізнання. А для науковців кафедри це надасть потенціал для проведення науково-дослідницьких робіт та розвитку науки в університеті.
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/21192268_10209827244861429_5308081608475629872_n-600x-682.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/IMG_1996-600x-551.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/IMG_2023-600x-e48.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/IMG_2026-600x-e95.jpeg)
Тож з гарним початком навчального року Вас! Хай граніт науки, завдяки вашим зусиллям, піддається легко та завзято!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/IMG_1993-250x180-c59.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/21192268_10209827244861429_5308081608475629872_n-250x180-c2a.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/IMG_1996-250x180-19f.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/IMG_2023-250x180-e76.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/IMG_2026-250x180-827.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/21230858_10209827235421193_5063076618154458475_n-250x180-c2a.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин](assets/cache/images/2017/inzheneri/elvorti/21192195_10209827237941256_4536044783871420327_n-250x180-c2a.jpeg)