Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік
Згідно з підсумками результатів Універсіади - головних змагань 2015 року, наданих комітетом із фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і Черкаським обласним відділенням, результати наших студентів-спортсменів наступні:
Уманський національний університет садівництва посів перше місце в ХІV Універсіаді Черкаської області серед ВНЗ (інститути, університети).
Вагомий внесок в перемогу внесли збірні команди з настільного тенісу, футболу(юнаки і дівчата), баскетболу (юнаки і дівчата), легкоатлетичного кросу, легкої атлетики і шахів. Найбільший вклад в загальнокомандну перемогу внесли команди, які підготовлені тренерами-викладачами Гребінюк Н.М. та Якушечкіним В.В.
![Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік](assets/cache/images/2016/fizkultura/1Ukraine-Yaroslav-Zhmudenko-300x-4b1.jpeg)
![Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік](assets/cache/images/2016/fizkultura/IMG_0325-300x-5c0.jpeg)
У ХІІ літній Універсіаді України 2015 року серед команд ВНЗ V-ої категорії (до п’яти тисяч студентів) Уманський НУС увійшов в десятку кращих вузів України та виборов друге місце серед аграрних університетів. Цей результат став можливим завдяки виступу спортсменів з дзюдо, легкої атлетики, футболу (дівчата), настільного тенісу. Команда нашого університету з дзюдо виборола друге місце серед ВНЗ V категорії в складі Пойди Вячеслава, Гребенюка Віталія, Зброя Вячеслава, Белана Олександра, Ткаченка Руслана, Отяна Устима, Пилипенка Богдана, Скрипника Вячеслава.
Підготував команду Миронюк Василь Аксентійович, який визнаний кращим викладачем-тренером 2015 року.
![Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік](assets/cache/images/2016/fizkultura/IMG_0005-300x-827.jpeg)
![Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік](assets/cache/images/2016/fizkultura/IMG_0202-300x-529.jpeg)
Бажаємо нашим студентав та викладачам нових перемог!
Завідувач кафедри Чорнобаб І.Ф.
Фотогалерея
![Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік](assets/cache/images/2016/fizkultura/1Ukraine-Yaroslav-Zhmudenko-250x180-64e.jpeg)
![Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік](assets/cache/images/2016/fizkultura/IMG_0005-250x180-4c8.jpeg)
![Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік](assets/cache/images/2016/fizkultura/IMG_0202-250x180-b77.jpeg)
![Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік](assets/cache/images/2016/fizkultura/IMG_0325-250x180-5fe.jpeg)
![Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік](assets/cache/images/2016/fizkultura/IMG_0375-250x180-e19.jpeg)
![Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік](assets/cache/images/2016/fizkultura/IMG_20151121_130723-250x180-fc0.jpeg)
![Спортивні досягнення студентів Уманського національного університету садівництва за 2015 рік](assets/cache/images/2016/fizkultura/IMG_2508-250x180-5f0.jpeg)