24.09.2014 4941

Спортивні здобутки тенісистів

У спортивній залі університету 20-21 вересня відбувся відкритий турнір із настільного тенісу «Софіївка-2014», присвячений 170-річчю з дня заснування Уманського НУС.

У змаганнях взяли участь команди міст Києва, Вінниці, Кіровограда, Миколаєва, Вознесенська, Прилук, Монастирища, Христинівки, Умані.

Всього змагалися більше 100 учасників.

Успішно виступили уманські тенісисти, вихованці університетського тенісного клубу «Тайфун».

Переможцями і призерами стали Рудь Софія, Павлик Софія, Мул Степан, Кернос Антон, Юрченко Кирил, Орлов Олександр, Чорнобаб Володимир, Жмуденко Ярослав. Здобувши 3 золоті, 4 срібні та 4 бронзові нагороди, наша команда впевнено завоювала кубок «Софіївка-2014». Друге місце посіла команда з м.Київ, а третьою була команда з м.Вінниця.

Спортивні здобутки тенісистів

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших перемог!

Іван Чорнобаб, завідувач кафедри фізичного

виховання та психолого-педагогічних дисциплін