14.09.2015 5327

Спортсмени Уманського НУС отримували вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

11 вересня в Будинку рад відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

Вітаючи спортсменів, тренерів, фахівців сфери фізичної культури та спорту, всю спортивну громадськість Умані зі святом, виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій наголосив на вагомому внеску кожного у розвиток спортивної галузі міста, завдяки якому Умань входить до числа міст-лідерів обласного та всеукраїнського спорту.

За підсумками Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних вузів ІІІ-ІV рівнів акредитації Уманський національний університет садівництва завоював третє загальнокомандне місце.

Успішним був виступ збірних команд університету в І спортивних іграх Черкаської області серед вузів ІІІ–ІV рівнів акредитації. Завоювавши 3 перших місця з настільного тенісу, дзюдо та футболу, два других і одне третє місце, спортсмени вибороли І загальнокомандне місце і кубок.

Відзначились студенти Уманського НУС на чемпіонатах і Кубках України. Чемпіонами України 2014 р. стали три студенти; призерами всеукраїнських змагань – сім студентів. Чемпіоном Європи з пауерліфтингу став Дмитро Дерябкін, а чемпіонами світу стали Вадим Марчак (гирьовий спорт) та Віталій Гребенюк (універсальний бій).

Всі перемоги в галузі спорту вихованці Уманського НУС здобули завдяки наполегливій праці під керівництвом досвідчених тренерів.

З нагоди Дня  фізичної культури і спорту України викладачі університету отримали нагороди:

Почесними грамотами виконавчого комітету Уманської міської ради нагороджено Голубєва Юрія Володимировича та Бурбу Володимира Івановича – старших викладачів кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін.

Почесну грамоту управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації отримав Миронюк Василь Авксентійович – викладач кафедри.

Відділом з питань фізичної культури та спорту Уманської міської ради оголошено подяку Гребінюк Наталії Миколаївні – викладачу кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС.

Вихованці Уманської дитячої школи мистецтв подарували присутнім невеликий концерт, підготовлений до Дня фізичної культури і спорту України.