25.09.2015 4575

Спортсмени Уманського НУС здобули нові перемоги

З 18 по 20 вересня у міському парку культури м. Бориспіль під егідою Федерації гирьового спорту України, виконавчого комітету Бориспільської міської ради відбувся чемпіонат України з жонглювання гирями серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь і студенти Уманського НУС.

Спортсмени Уманського НУС здобули нові перемоги

За підсумками головного судді змагань міжнародної категорії Бикова Є.Ю. спортсмени Уманського НУС здобули нові перемоги на спортивному олімпі:

І місце серед жінок в індивідуальному виступі зайняла Кирилюк Катерина, студентка факультету менеджменту;

І місце серед чоловіків у виступі четвірки здобув Войченко В’ячеслав, студент факультету лісового і садово-паркового господарства;

ІІ місце серед чоловіків в індивідуальному виступі, І місце у виступі двійки, І місце у виступі четвірки виборов Башлаєв Андрій, студент факультету агрономії.

Вітаємо! Так тримати!

За інформацією кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін