22.09.2014 5593

Спортсмени університету привітали УНУС з 170-річчям

Уманський національний університет садівництва – це дружній колектив професорсько-викладацького складу й ініціативного, ерудованого, веселого студентства.

Святкування 170-річного ювілею Уманського НУС – подія непересічна. І кожен з колективу університету по-своєму привітав рідний навчальний заклад. Зокрема, змаганням волейбольних команд студентів та викладачів і співробітників університету відзначив величний День народження спортивний актив УНУС.

Спортсмени університету привітали УНУС з 170-річчям

Напружена гра, продумані комбінації, азарт після кожного забитого суперникам м’яча – ось далеко не всі враження від гри. І всі ці емоції, і одержана командою студентів перемога – це все подарунок рідному університету, який у віках плекає свої спортивні традиції, виховуючи у молоді й колективу відповідальність, прагнення до здолання нових вершин і вміння працювати в колективі.

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу