18.10.2022 3518

Стартували онлайн курси у рамках проєкту "Норвегія-Україна"

В Уманському національному університеті садівництва розпочався новий курс навчання у рамках проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему». І 17 жовтня відбулася онлайн зустріч чергового набору слухачів курсів з координаторами проєкту, викладацьким колективом і керівниками громадських організацій.

Стартували онлайн курси у рамках проєкту "Норвегія-Україна"

Новий старт об’єднує бажання громадян і прагнення жити у мирній державі, про що і зауважив Володимир Рубцов, президент Міжнародного фонду соціальної адаптації: «Дозвольте висловити вдячність важливим людям. Насамперед, усім вам: за патріотичність у прагненні вчити та навчатися. Скрутний час для країни проявляє кожного, та ми знаємо, що будь-яка війна закінчується миром. А тому впевнений. Що саме аграрна сфера стане в авангарді актуальностей по завершенні воєнних дій. І наша прекрасна, славна країна неодмінно буде процвітати. Все необхідне для цього зі свого боку ми зробимо».

Також на зустрічі виступили Ольга Філіна, координатор і партнер проєкту в Черкаській області, та керівник громадської організації «4.5.0. УКРАЇНА», доцент кафедри інформаційних технологій УНУС Сергій Концеба, які відзначили актуальність проєкту для спільноти України нової генерації. Тримали слово і викладачі курсів – доктори сільськогосподарських наук, професори Володимир Заморський та Олена Улянич, які вже випустили не одну когорту слухачів попередніх сезонів проєкту.

Окремо висловили вдячність за долучення до проєкту нові учасники, які згодом реалізують власною справою красномовно втілять набуті знання у реальне життя.

Михайло Мальований подякував усім присутнім і закликав до співпраці у руслі розширення знань, адже вдосконалення курсів дає можливість зробити їх ще кориснішими для практичного життя у сучасних реаліях.

Університетська родина бажає вдалого старту та продуктивної, плідної праці новому курсу слухачів на шляху здобуття знань. Здоров’я усім міцного і миру!

Пресцентр Уманського НУС