05.02.2015 3187

Стажування в м. Анталья для студентів напрямів підготовки «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа»

Кафедра туризму і готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва пропонує участь у стажуванні в кращих 5-тизіркових готелях Анталійського побережжя щороку з травня по жовтень.

Студентам надається безкоштовне помешкання і 3-разове харчування, а також заробітна плата стажиста. Можна стажуватися в різних департаментах готелю: відділ по роботі з гостями, анімація, ресепшн, F&b (бармени і офіціанти ). Студенти-стажисти працюють по 8 ч в день, 1 вихідний на тижні.

Вимоги до студентів: вік 18-27 років, дисциплінованість, працьовитість, привітність, приємна зовнішність, ввічливе поводження з гостями і співробітниками готелю, готовність прийти на допомогу клієнтові будь-якої хвилини, тобто всі якості, які повинен проявляти співробітник готелю при роботі з клієнтом.

З кожним студентом-стажистом проводиться попередній інструктаж. У готелі, де стажуватиметься студент, виділяється відповідальний співробітник готелю для їхнього керування. Регулярно, згідно з графіком, уповноважені по стажуванню відвідують готелі, де працюють стажисти, з метою контролю, консультування з різних питань і надання допомоги при необхідності. Після закінчення стажування студенти отримують міжнародний сертифікат.

Переваги програми стажування:

– набуття практичних навичок і досвіду в готельному і туристичному бізнесі;

– мовна практика (турецька, англійська, німецька, російська мови);

– здобуття нових ділових зв'язків;

– поєднання роботи з відпочинком на сонячному Середземномор'ї. Студенти отримують безцінний досвід і практичні навички у сфері туристичного бізнесу і гостинності.

Перелік документів, необхідних для участі в стажуванні:

1. Анкета встановленого зразка.

2. Фотографія в повний зріст.

3. Копія першої сторінки закордонного паспорта.

За додатковою інформацією звертатись на кафедру туризму та готельно-ресторанної справи.

Світлана Тимчук, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи