12.03.2014 5080

Стежинами творчості Великого Тараса

11 березня в актовій залі Уманського національного університету садівництва відбулася виховна година, присвячена святкуванню 200-річчя від дня народження Кобзаря українського народу, митця світового рівня, полум’яного патріота й вірного сина своєї Батьківщини – Тараса Шевченка.

Учасники студентського театру естрадних мініатюр «Добродії», який успішно функціонує в університеті, занурили усіх присутніх в атмосферу тогочасної України. Перед глядачами заново розкрилася трагічна доля Катерини, вголос лунали пророчі думи великого поета. З новою силою звучали давно сказані слова, такі актуальні й нині, проживалося нелегке життя героїв поем.

Стежинами творчості Великого Тараса

Насамкінець, завершуючи враження реальності зміни історичного часу, чоловічий вокальний ансамбль Уманського НУС «Краяни» подарував присутнім пісню «Козацька похідна», а ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» виконав композицію «В сім’ї єдиній», ніби проголошуючи необхідність єдності дум, помислів і дій усього народу в усі часи.

Стежинами творчості Великого Тараса

Воістину, живе в віках Тарасове слово!