28.06.2023 1760

Стратегії вдосконалення освітнього процесу: працюємо на успішний 2023–2024 навчальний рік

«Освітній процес – явище динамічне та постійнотриваюче, що вимагає незмінної уваги та вдосконалення», – такої думки притримуються в Уманському національному університеті садівництва.

Тож 27 червня, наприкінці 2022–2023 навчального року, відбулася зустріч гарантів освітніх програм усіх факультетів і спеціальностей університету з проректором з науково-педагогічної роботи Михайлом МАЛЬОВАНИМ.

Основою освітнього процесу є грамотно розроблена й обґрунтована з прикладних аспектів освітньо-професійна чи освітньо-наукова програма відповідної спеціальності. Тож на порядок денний зібрання було винесено питання, пов’язані з порядком їх розробки, затвердження та періодичного перегляду. Підставою стало оновлене Положення, що регламентує даний процес в університеті.

Окремо увагу було приділено підготовці проєктних груп освітньо-професійних і освітньо-наукових програм до акредитацій, що заплановані на наступний навчальний рік. Адже саме акредитація засвідчує право закладу вищої освіти здійснювати підготовку здобувачів освіти за певною спеціальністю.

Успішний перебіг наступного, 2023–2024 навчального року, започатковуємо вже нині, враховуючи напрацювання та прогалини року, що завершується та працюючи на перспективу заради якості освіти та з урахуванням пропозицій здобувачів освіти і роботодавців.