27.03.2014 4955

Страховий ринок України: реалії сьогодення

25 березня на базі кафедри фінансів і кредиту був проведений тренінг «Страховий ринок України: реалії сьогодення», організатором якого стала кандидат економічних наук, викладач Юлія Улянич та студент третього курсу Андрій Волков, а учасниками – студенти 31-ф групи спеціальності «Фінанси і кредит».

Страховий ринок України: реалії сьогодення

Під час тренінгу обговорювались сучасні проблеми становлення та розвитку ринку страхування в Україні.

Студенти активно брали участь в обговоренні даної проблематики, підготували відеоматеріали про становлення та розвиток страхових ринків розвинених країн світу, висловлювали власні пропозиції щодо ефективного розвитку страхових послуг, страхових продуктів, страхової культури та страхового ринку України в цілому.

Страховий ринок України: реалії сьогодення

Юлія Улянич, к.е.н., викладачкафедри фінансів і кредиту