16.03.2016 4861

Студент Уманського НУС – кращий спортсмен місяця на Черкащині

Уманський національний університет садівництва здавна славиться високою підготовкою спортсменів міжнародного рівня. Щороку студенти Уманського НУС займають призові місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях і чемпіонатах.

Відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області традиційно визначило кращого спортсмена місяця на Черкащині. Як повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді і спорту Черкаської облдержадміністрації, перемогу в лютому здобув уманчанин Андрій Мартинюк – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, студент факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС.

Андрій Мартинюк – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики

Минулого місяця Андрій Мартинюк успішно виступив і здобув перемогу на зимовому Чемпіонаті України з легкоатлетичних метань у місті Мукачево.

Професорсько-викладацький склад щиро вітає чемпіона з черговою перемогою та пишається досягненнями спортсменів Уманського національного університету садівництва.

Прес-центр Уманського НУС