28.03.2018 1080

Студент УНУС – один з переможців конкурсу «Чоловіки й жінки в сільському господарстві. Хто веде країну вперед?»

Уманський національний університет садівництва – видатний осередок аграрної освіти України. тож цілком логічно, що студенти нашого навчального закладу беруть активну участь у всіх сферах життєдіяльності нашої держави, презентуючи власні ідеї на різноманітних конкурсах.

«Ми можемо зробити більше, ніж ми думаємо» – під таким гаслом 24 березня пройшло урочисте нагородження переможців конкурсу «Чоловіки й жінки в сільському господарстві. Хто веде країну вперед?» Шполянського осередку Молодіжної громадської організації «Майбутні фермери України».

Одним з переможців конкурсу, нагородження яких проходило на базі СПОП «Відродження», став студент 2 курсу факультету менеджменту Уманського НУС Давід Куроченко.

Автори конкурсних презентацій мали змогу публічно їх представити. Інші 7 учасників, чиї роботи виявилися кращими, візьмуть участь у Весняній школі лідерства, яка проходитиме з 26 березня по 30 квітня, під час якої учасники вдосконалять свій рівень знань з англійської мови, відвідають кращі агропромислові підприємства району, отримають навички роботи в команді, розвинуть свої лідерські якості та визначаться з майбутнім в аграрній сфері.

Також для всіх учасників координатор проекту Олена Куроченко та тренери Наталія Красіліч і Тетяна Кущенко провели нестандартне знайомство у формі гри «Знахідка», що представило формат роботи Весняної школи. Наприкінці усі присутні відзначили невимушену, творчу атмосферу дійства та поділилися емоціями, які, до слова, були виключно позитивними.

Прес-центр Уманського НУС

за матеріалами сторінки  «Майбутні фермери України»