23.09.2024 245

Студентам Уманського національного університету розповіли про підприємництво і гранти на власну справу

Напередодні Всесвітнього дня мрії, до Уманського національного університету садівництва завітали фахівці Черкаського обласного центру зайнятості.

Модератором зустрічі виступила Інна ЧЕРНЕГА, директорка центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки. Запрошені на зустріч студенти-першокурсники почули корисну інформацію, яка може реалізувати мрію про відкриття власної справи.

«Власна справа — це одна із бажаніших мрій української молоді, яку можна реалізувати у рамках урядової програми. Головною метою даної програми є втілити свій задум і відкрити ФОП, — розповідає директор Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості Артем САВЕНКО. — Відкриття власної справи на сьогодні стає реальністю. Створення нових робочих місць та започаткування власного бізнесу підтримується урядом, молодь може отримати грант на власну справу, а передбачене програмою повернення коштів гранту, відбувається у вигляді податків та зборів».

Представник Громадської організації «Міський центр ініціатив» Владислав МОКРЯК відкрив учасникам зустрічі завісу своєї діяльності: Хаб діє у користь розвитку і становленню самодостатніх, доброчесних громадян міста, в якому безпечно та комфортно жити, навчатися, працювати, прогресувати реалізуючи інноваційні ідеї.

«Дякую, що ви зараз тут, в Україні, за вами майбутнє. Ми хочемо виявити талановитих людей, які мають ініціативу і хочуть розпочати власну справу, — говорить Владислав МОКРЯК. — реєструйтесь на курс, де підприємці розповідають про свій шлях успіху». Молоді запропоновано цінний курс про шляхи підприємців до власного успіху, він містить інформацію, стратегії та поради.

«Шановні партнери, друзі, дякую за інформацію, яка надалі обов’язково дасть гарні плоди та результати. Держава дає гарні можливості, тому щоб стати успішними, у вас все є», — завершила зустріч директор центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки Інна ЧЕРНЕГА.