13.04.2014 4968

Студенти факультету менеджменту – переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

02 – 04 квітня 2014 року студенти факультету менеджменту Богачик Павло (52-мм група) та Корецька Вікторія (42-м група) брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Менеджмент організацій і адміністрування», що проходив у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Метою олімпіади було здійснення моніторингу якості підготовки менеджерів у вищих навчальних закладах України, стимулювання студентства до творчого та активного вивчення дисциплін професійної підготовки, виявлення найбільш талановитої молоді з подальшим використанням її потенціалу в науковій та практичній діяльності.

До участі в олімпіаді долучились 134 студенти: 76 студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та 58 студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» із 88 вищих навчальних закладів України. Конкурс складався з двох частин: у першому турі конкурсанти в письмовій формі виконували ситуаційні вправи, демонструючи знання та вміння самостійно оцінювати реальну управлінську ситуацію та приймати обґрунтовані рішення. У другому турі – відповідали на тестові запитання.

Студенти факультету менеджменту – переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Менеджмент організацій і адміністрування»

Критерії оцінювання та порядок визначення студентів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Менеджмент організацій і адміністрування» диференційовано враховували рівень теоретичної та практичної підготовки студентів, а також їх творчий підхід.

Павло Богачик і Вікторія Корецька гідно представили факультет менеджменту Уманського НУС та вибороли перші місця серед студентів аграрних вищих навчальних закладів за ОКР «бакалавр» і «магістр». Крім того, за підсумками конкурсу Корецька Вікторія була нагороджена Грамотою у номінації «За творчу сміливість», а Павла Богачика відзначено як кращого менеджера – концептуала.

Колектив факультету вітає Павла та Вікторію з високими досягненнями і бажає подальших успіхів у навчанні та професійному зростанні.

Наталія Вернюк, к.е.н., доцент, декан факультету менеджменту