29.04.2014 4770

Студенти факультету менеджменту – учасники третіх всеукраїнських студентських дебатів зі сталого місцевого розвитку

23-25 квітня Полтавська державна аграрна академія радо вітала учасників третіх Всеукраїнських студентських дебатів зі сталого місцевого розвитку. Метою проекту є залучення молоді до державотворчих процесів й обговорення найважливіших питань майбутнього України.

Організаторами дійства виступали Спільний проект ПРООН та ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та Полтавська державна аграрна академія. У дебатах взяли участь 14 команд із Полтавської, Харківської, Сумської, Закарпатської, Луганської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської, Запорізької, Черкаської, Чернігівської та Рівненської областей.

Уманський національний університет садівництва вперше презентував себе у дебатах такого рівня. Команда університету мала назву «Молодь Черкащини», її представляли: Богачик Павло (капітан команди, студент 52 - мм групи), Матвієнко Яна (студентка 51 – зс групи) та Джугостранська Альона (студентка 52 – зм групи).

У гарячих  дискусіях обговорювались такі теми:

1. «Найкращий вибір для економіки України – це інтеграція в Європейський Союз»;

2. «Щоб реалізувати концепцію сталого розвитку, людство повинно почати регулювати народжуваність на планеті»;

3. «Процеси глобалізації сприяють сталому розвитку суспільства»;

4. «Схильність населення до індивідуалізму в більшій мірі сприяє соціально-економічному розвитку, ніж схильність до колективізму»;

5. «Децентралізація влади: за і проти»;

6. «В історії України є герої, які можуть об’єднати країну».

Крім того, учасники дебатів мали ще й насичену розважальну програму: відвідали Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, де мали можливість навчитись самостійно робити глиняний посуд, та смт. Диканька.

Студенти команди «Молодь Черкащини» гідно представили наш університет та отримали сертифікати про участь. Колектив факультету менеджменту вітає їх та бажає подальших наукових здобутків і перемог.

За матеріалами Юлії Зборовської

ст. викладача кафедри менеджменту ЗЕД