24.09.2015 4466

Студенти ІІІ-VI курсів кафедри маркетингу відвідали «Ярмарок вакансій»

Студенти ІІІ-VI курсів кафедри маркетингу 23 вересня 2015 року разом із куратором відвідали захід «Ярмарок вакансій», що організував відділ працевлаштування Уманського НУС.

Студенти ІІІ-VI курсів кафедри маркетингу відвідали «Ярмарок вакансій»

Перед студентами виступили представники торгівельно-сервісної компанії Fenix Agro, які презентували основні напрями діяльності, завдання подальшого розвитку свого бізнесу та перелік вакансій.

Студенти ІІІ-VI курсів кафедри маркетингу відвідали «Ярмарок вакансій»

Студентам було запропоновано анкетування з метою можливого проходження практики та подальшого працевлаштування.

Найбільше слухачів вразило те, що середній вік працівників компанії 25-27 років. Цей дружній колектив працює над новими проектами, робить багато справ для свого рідного міста і готовий прийняти до себе студентів і випускників-маркетологів.

Діана Соковніна, викладач кафедри маркетингу