Студенти-маркетологи вивчали досвід фермерського господарства «Агрофірма «Базис»
Викладачі кафедри маркетингу та студенти ІІ-І курсів спеціальності «Маркетинг» відвідали фермерське господарство «Агрофірма «Базис». Кочубіївка Уманського району. Це фермерське багатогалузеве господарство, що займається виробництвом усіх видів сільськогосподарської продукції і входить до групи лідерів серед виробників у Черкаській області. З 2000 року агрофірму очолює випускник Уманського сільськогосподарського інститутуВолодимир Осадчий.
Голова фермерського господарства ознайомив студентів з напрямами діяльності господарства, особливостями організації виробництва і збуту продукції в сучасних умовах, налагодження господарських зв'язків і логістики, забезпечення соціальної сфери.
![Студенти-маркетологи вивчали досвід фермерського господарства «Агрофірма «Базис»](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/BazisAgro/20160405_160633-600x-790.jpeg)
![Студенти-маркетологи вивчали досвід фермерського господарства «Агрофірма «Базис»](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/BazisAgro/20160405_163746-600x-c74.jpeg)
Інтерес у студентів викликали передумови успішної діяльності фермерських господарств в Україні та можливості застосування маркетингових заходів та рекламної діяльності для підвищення її ефективності.
Ірина Корман, к.е.н., викладач кафедри маркетингу
Фотогалерея
![Студенти-маркетологи вивчали досвід фермерського господарства «Агрофірма «Базис»](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/BazisAgro/20160405_155431-250x180-3c3.jpeg)
![Студенти-маркетологи вивчали досвід фермерського господарства «Агрофірма «Базис»](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/BazisAgro/20160405_160021-250x180-53f.jpeg)
![Студенти-маркетологи вивчали досвід фермерського господарства «Агрофірма «Базис»](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/BazisAgro/20160405_160633-250x180-a99.jpeg)
![Студенти-маркетологи вивчали досвід фермерського господарства «Агрофірма «Базис»](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/BazisAgro/20160405_163746-250x180-5d9.jpeg)