22.04.2014 5391

Студенти-механіки в Німецькому аграрному центрі в Україні

9 квітня 2014 року відбулись виїзні практичні заняття студентів-механіків 4 і 5 курсів інженерно-технологічного факультету під керівництвом завідувача і викладача кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Сергія Вольвака і Сергія Коваля в Німецькому аграрному центрі в Україні.

Студенти-механіки в Німецькому аграрному центрі в Україні

Німецький аграрний центр (НімАЦ) пропонує для України абсолютно нову концепцію професійної підготовки. Ґрунтуючись на успішному DEULA-плані, НімАЦ пропонує програму навчальних заходів та курсів для фахівців і керівників сільського господарства. Семінар для студентів проводили співробітники НімАЦ Рене Мілке і Наталія Кот.

Студенти-механіки в Німецькому аграрному центрі в Україні

Основу семінару для студентів-механіків склала базова програма занять, яка стосується машин і обладнання для працівників сільськогосподарських підприємств та об´єднує всі провідні фахові теми. Заняття проходили як в навчальній аудиторії, так і на майданчиках із сучасною зарубіжною технікою. Кожний студент отримав презентаційні матеріали семінару, диски та проспекти ведучих виробників сільськогосподарської техніки.

Студенти-механіки в Німецькому аграрному центрі в Україні

На перервах студенти запрошувались на каву-брейк та смачний обід, а також мали можливість позмагатися у настільний футбол.

Студенти-механіки в Німецькому аграрному центрі в Україні

Студенти на семінарі отримали багато корисних фахових знань, які можуть бути легко застосовані до найновіших досягнень.

Кафедра процесів, машин та обладнання АПВ

Інженерно-технологічний факультет