10.12.2014 5742

Студенти напрямів «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» перший етап пройшли успішно

Початок навчання у вищому навчальному закладі – це завжди складний процес. Студенти напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» протягом перших місяців навчання пройшли складний процес адаптації до навчання в університеті, формування дружнього колективу академічної групи, налагодження комунікативних зв’язків зі студентами та викладачами, входження у студентський колектив факультету менеджменту.

Студенти напрямів «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»  перший етап пройшли  успішно

Студенти-першокурсники за період навчання взяли участь у зустрічах із фахівцями сфер «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», відкритих заняттях, навчальних-тренінгах, дискусійних клубах, практичній підготовці, стажуванні під час проходження практики у «Софіївці» та на базі кафе «Спудей».

Студенти взяли активну участь у виставковій діяльності кафедри, благодійній акції «Допоможи дітям-сиротам»,  науковій конференції.

Перший семестр для студентів був насиченим та цікавим. Закінчився він екзаменаційною сесією, під час якої вони показали набутий рівень знань за місяці навчання.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи бажає успіхів у навчанні нашим студентам!

Доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Світлана Тимчук