02.04.2014 4881

Студенти спеціальності «Маркетинг» досліджували негативний вплив корупції на суспільство

25 березня кафедрою маркетингу Уманського національного університету садівництва було проведено виховний захід «Про негативний вплив на розвиток суспільства корупції та необхідність її найшвидшого подолання». Куратори 11-ма Харенко А.О. та 31-ма Бортник Т.І. ознайомили студентів з основними положеннями закону «Про подолання корупції в Україні».

За підрахунками Федерації роботодавців України, обсяг хабарів, які український бізнес змушений був виплачувати чиновникам, досяг 160 млрд грн. на рік. Окремим питанням розглянуто шляхи подолання корупції в освіті і медицині. В обговоренні питань взяли участь студенти спеціальності «Маркетинг».