07.11.2014 4930

Студенти Уманського НУС подарували частинку тепла своїх сердець малюкам

Доброю традицією професорсько-викладацького і студентського колективів Уманського національного університету садівництва є підтримка дітей, позбавлених батьківського піклування. Зазвичай, усі намагаються завітати до них на свята, але не потрібно забувати творити добро і в звичайні будні дні. 5 листопада колектив ради студентського самоврядування Уманського НУС завітав до Центру соціальної і психологічної реабілітації для дітей. Нашою метою було внести частинку яскравих барв у життя маленьких діток, подарувати їм те, чого не купиш за гроші – тепло людських сердець, гарний настрій і щиру посмішку.

Студенти Уманського НУС подарували частинку тепла своїх сердець малюкам

Діти зустріли нас дуже радісно. Рада студентського самоврядування подарувала їм багато іграшок, солодощів та необхідних речей. Крім подарунків, ми вирішили внести трішки веселощів у наше відвідування: разом з маленькими господарями малювали, грались іграшками, веселилися та пустували. Усі малюнки діток ми відправимо нашим бійцям у зону АТО, адже вони намалювали дуже гарні малюнки підтримки, а також ми  спільними зусиллями зробили плакати « Наші долоні з вами». Завершилась зустріч спільним чаюванням, під час якого ми більше познайомилися з дітками, дізналися, про що вони мріють, чим захоплюються та за що переживають.

Студенти Уманського НУС подарували частинку тепла своїх сердець малюкам

Чуйні та добрі люди з великим серцем працюють у дитячому Центрі психологічної реабілітації. Це, насамперед, директор закладу Наталя Бурська.

Студенти Уманського НУС подарували частинку тепла своїх сердець малюкам

Дитячі посмішки викликали у нас солодкий щем. Ми отримали велике задоволення від гостин і пообіцяли, що обов'язково повернемося до них знову та спробуємо здійснити їхні маленькі мрії. Адже робити подарунки значно приємніше, ніж отримувати їх.

Вікторія Уманчик, голова ради студентського самоврядування Уманського НУС