04.06.2014 5650

Студенти Уманського НУС подарували дітям свято

1 червня, на підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна – дітям» та інших громадських організацій згідно з Указом Президента України «Про День захисту дітей» від 30 травня 1998 року № 568/98 відзначається День захисту дітей.

Підтримуючи щорічну традицію святкування цього дня, рада студентського самоврядування Уманського НУС відвідала Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань. Члени ради студентського самоврядування поділилися з дітьми позитивними  емоціями та теплом. В ході зустрічі були проведені різноманітні рухливі ігри, а в перерві між ними студенти пригощали діток солодощами. Під кінець зустрічі рада студентського самоврядування подарувала дітям футбольні м’ячі.

Рада студентського самоврядування дякує адміністрації Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань за змогу провести час з дітьми та сподівається на співпрацю у проведенні подібних акцій у майбутньому та деканатам факультетів Уманського НУС за сприяння у проведенні зустрічі.

Студенти Уманського НУС подарували дітям свято

Вікторія Уманчик, голова ради студентського самоврядування університету