20.09.2015 4637

Студенти Уманського НУС розповіли про рідний ВНЗ школярам

18 вересня у школі № 4 м. Умань у рамках співпраці Уманського національного університету садівництва та загальноосвітньої школи для учнів 11-го класу була проведена ознайомча виховна година.

Лектори Алла Ревуцька  та Наталя Котвицька розповіли про особливості та переваги навчання в Уманському національному університеті садівництва, ознайомили з факультетами та напрямами підготовки університету.

Студенти Уманського НУС розповіли про рідний ВНЗ школярам

Алла Ревуцька розповіла школярам про діючі в університеті підготовчі курси до ЗНО для учнів 11-х класів. Поділилися своїми враження з одинадцятикласниками і нинішні студенти Уманського НУС Юлія Тихонюк (студентка 2 курсу факультету економіки і підприємництва) та Яків Алієв (студент 2 курсу факультету лісового і садово-паркового господарства), які розповіли про студентське життя в університеті.

Студенти Уманського НУС розповіли про рідний ВНЗ школярам

Жанна Новак, кандидат с-г наук, доцент кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології