16.06.2014 5290

Студенти Уманського НУС взяли участь у Всеукраїнських спортивних іграх

Студенти Уманського національного університету садівництва успішно виступили на Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства з легкої атлетики, які проходили в м. Біла Церква з 10 по 12 червня 2014 р.

В загальному заліку команда університету посіла четверте місце.

Студентки 21-сп групи Лілія Сокирська та 11-е групи Марина Бондар двічі сходили на п’єдестал пошани: Лілія стала переможницею з бігу на 200 м та зайняла друге місце з стрибків в довжину з розбігу, а Марина була другою на 400 та 200м.

У чоловіків на дистанції 3000м володарем срібної медалі став Антон Діденко (13-а група), який також зайняв четверте місце на дистанції 1500м.

У стрибках в довжину друге місце завоював студент 31-ім групи Олександр Галєвич, одночасно зайнявши п’яте місце на дистанції 400м.

У секторі для штовхання ядра висупали наші богатирі Андрій Мартинюк 41-п група (бронзова медаль) та Дмитро Клочко з 42-м групи – шосте місце.

Четвертим закінчив дистанцію 800м студент 32-п групи Денис Оріховський, а п’ятим був студент 12-сп групи Владислав Кудина, який посів шосте місце і на дистанції 400м.

Призери та переможці були нагороджені медалями та грамотами Міністерства аграрної політики та продовольства.