02.04.2014 5589

Студенти Уманського НУС за здоровий спосіб життя

За ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України в аграрних закладах проводились ряд заходів, присвячених здоровому способу життя. Студенти Уманського НУС також приєднались до цієї акції. Рада студентського самоврядування разом із кафедрою фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін організували на території університету пробіг студентів «За здоровий спосіб життя».

Студенти Уманського НУС за здоровий спосіб життя

Речівкою спортсменів стали слова, актуальні на часі та повні глибинного змісту: «Слава Україні! Героям слава!», а на грудях кожного студента тріпотіла жовто-блакитна стрічка. Цей пробіг став своєрідним вшануванням пам’яті Небесної сотні, що віддала своє життя за всіх нас і відвоювала право називатися українцями в незалежній державі.

Спортивний пробіг співпав з Днем сміху, адже 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів,  тому представники студради роздавали викладачам та студентам   кольорові смайлики для підняття настрою.

Студенти Уманського НУС за здоровий спосіб життя

Актив ради студентського самоврядування подякував усім учасникам пробігу за активну участь.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання