08.10.2013 4777

Студенти Уманського НУС зайняли ІІ-місце у першому турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків центрального регіону.

З 4-го по 6-е жовтня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва було проведено перший тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків.

У змаганнях взяли участь 20 команд центрального регіону : із Києва, Чернігова, Сум, Кіровограда, Вінниці, Хмельницька, Житомира. Черкащину представляло 4 команди, основу яких складали спортсмени тенісного клубу «Тайфун» Уманського НУС.

Усі команди учасників було поділено на дві групи і кращі з обох груп перейшли до фіналу.

Перша команда Тайфун Уманського НУС протягом змагань виграла 8 поєдинків, а один програла, тому за підсумками чемпіонату вони посіли друге місце.

До складу уманської команди-переможців увійшли: Іван Омельчук, Богдан Панченко, Олександр Орлов, Олександр Слинько.

До речі, серед фіналістів наша команда наймолодша. Найменшому учаснику Івану Омельчуку всього 12 років, а найстаршим Богдану Панченко та Слинько Олександру, які є студентами УНУС - по 19 років.

Бажаємо нашим спортсменам успішного виступу у фінальній частині змагань!