Студенти Уманського НУС зайняли ІІ-місце у першому турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків центрального регіону.
З 4-го по 6-е жовтня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва було проведено перший тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків.
У змаганнях взяли участь 20 команд центрального регіону : із Києва, Чернігова, Сум, Кіровограда, Вінниці, Хмельницька, Житомира. Черкащину представляло 4 команди, основу яких складали спортсмени тенісного клубу «Тайфун» Уманського НУС.
Усі команди учасників було поділено на дві групи і кращі з обох груп перейшли до фіналу.
Перша команда Тайфун Уманського НУС протягом змагань виграла 8 поєдинків, а один програла, тому за підсумками чемпіонату вони посіли друге місце.
До складу уманської команди-переможців увійшли: Іван Омельчук, Богдан Панченко, Олександр Орлов, Олександр Слинько.
До речі, серед фіналістів наша команда наймолодша. Найменшому учаснику Івану Омельчуку всього 12 років, а найстаршим Богдану Панченко та Слинько Олександру, які є студентами УНУС - по 19 років.
Бажаємо нашим спортсменам успішного виступу у фінальній частині змагань!
Фотогалерея
![Студенти Уманського НУС зайняли ІІ-місце у першому турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків центрального регіону.](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/09.13/E263AF44-C3B8-4106-B17B-0A52EF7D121B-250x180-a01.jpeg)
![Студенти Уманського НУС зайняли ІІ-місце у першому турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків центрального регіону.](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/09.13/1A2CE704-46C3-4857-AEF3-A757CC3F076E-250x180-a01.jpeg)
![Студенти Уманського НУС зайняли ІІ-місце у першому турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків центрального регіону.](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/09.13/356BF833-AB39-45E1-A5AC-208CDD99C262-250x180-a01.jpeg)
![Студенти Уманського НУС зайняли ІІ-місце у першому турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків центрального регіону.](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/09.13/bdkfjhF22222-250x180-a01.jpeg)
![Студенти Уманського НУС зайняли ІІ-місце у першому турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків центрального регіону.](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/09.13/mnfjafb33333-250x180-a01.jpeg)
![Студенти Уманського НУС зайняли ІІ-місце у першому турі Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків центрального регіону.](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/09.13/MNFJHH44444444444-250x180-a01.jpeg)