09.04.2014 4612

Студенти за здоровий спосіб життя

7 квітня 2014 року студенти 1 курсу факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва провели виховні години, приурочені Всесвітньому дню здоров’я.

Здоров’я – це найбільша цінність людини. Його важко зберегти та легко втратити. Серед причин погіршення самопочуття та зниження життєдіяльності всього організму варто виділити шкідливі звички, набути які людина може ще в підлітковому віці.

Студенти факультету менеджменту Анна Царинна, Ірина Народова та Юлія Хоменко підготували доповіді про шкідливий вплив на організм людини паління, алкоголю та наркотиків.

Студенти за здоровий спосіб життя

Варто пам’ятати, що сучасний світ пропонує нам дуже багато спокус, які насправді можуть нанести значну шкоду здоров’ю. Вирватися з виру шкідливих звичок дуже важко. Значно легше в нього не потрапити. Але все залежить від самої людини, її волі, переконань та світогляду.

Куратори 1 курсу

Лідія Килименко та Юлія Зборовська