Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям
15-16 травня 2014 року студентка факультету економіки і підприємництва Ірина Пархоменко представляла Уманський національний університет садівництва, а саме факультет економіки і підприємництва, на ХІХ Міжнародній студентській конференції у Вроцлавському Природничому Університеті.
Для участі у конференції студенткою були підготовлені матеріали на англійській мові і надіслані до Польщі ще в березні місяці.
15 травня 2014р. під час конференції Ірина Пархоменко виступила на секційному засіданні з економіки з доповіддю на тему: «Сучасний стан розвитку ринку олійних культур в Україні» та дала відповіді на всі питання, які виникали в ході обговорення теми дослідження.
За підсумками конференції Ірина Пархоменко була нагороджена:
- дипломом за почесне ІІІ місце у секції «Економіка»;
- особистим дипломом-відзнакою декана Вроцлавського Природничого Університету Адама Шевчука за доповідь та презентацію, які були підготовлені та представлені на високому науковому рівні;
- дипломом учасника ХІХ Міжнародній студентській конференції у Вроцлавському Природничому Університеті.
Крім дипломів, студентці було вручено заохочувальні подарунки.
Вітаємо Ірину Олегівну з вагомими досягненнями на науковій ниві і бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!
Олександр Бурляй, завідувач наукового відділу УНУС
Фотогалерея
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/DSC00341-250x180-548.jpeg)
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/img451-250x180-548.jpeg)
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/img452-250x180-548.jpeg)
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/img453-250x180-823.jpeg)
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/img455-250x180-823.jpeg)
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/img454-250x180-823.jpeg)
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/SAM_1907-250x180-823.jpeg)
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/DSC00334-250x180-3b6.jpeg)
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/DSC00370-250x180-548.jpeg)
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/DSC00444-250x180-548.jpeg)
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/DSC00445-250x180-548.jpeg)
![Студентка факультету економіки і підприємництва Уманського НУС підкорила поляків науковим завзяттям](assets/cache/images/2014/eonomics/parhomenko/DSC00470-250x180-548.jpeg)