16.05.2016 4666

Студентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи здобула перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Туризм»

Поляніцька Анастасія, студентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва, під керівництвом доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмили Транченко, взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Від ВНЗ запрошувалися переможці І-го етапу, кращі студенти України, які навчаються за напрямом «Туризм», спеціальністю «Туризмознавство».

Відкрили олімпіаду проректор університету Тамара Марусик і декан географічного факультету Валерій Руденко. Вони привітали учасників і членів журі та побажали успіхів і наснаги, а також гарно провести час у чарівному місті Чернівці.

У двох турах олімпіади студенти мали нагоду показати набуті під час навчання навички та знання. У І турі учасники вирішували ситуаційне завдання (конкурсантам необхідно було вирішити комплексну проблемну ситуацію); ІІ тур проходив у формі тестування з фахових дисциплін.

Змагаючись, з найкращими студентами України під час теоретичного туру та практикуму, наша вихованка продемонструвала високий рівень туристичних знань. Рішенням журі грамотою за ІІ місце у номінації «Теоретичне конкурсне завдання» і подякою за активну участь нагороджена студентка 3 курсу Поляніцька Анастасія.

Вітаємо Поляніцьку Анастасію!

Дякую всьому колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи за високу підготовку студентів.

Людмила Транченко,

завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи