30.03.2015 4631

Студенти напряму підготовки «Туризм» зустрілися з провідними фахівцями у галузі туризму на базі дендрологічного парку «Софіївка»

Студенти напряму підготовки «Туризм» Уманського національного університету садівництва за підтримки директора дендропарку, члена-кореспондента НАН України, доктора біологічних наук, професора Івана Косенка зустрілися з провідними фахівцями у галузі туризму на базі дендрологічного парку «Софіївка» НАН України. Парк широко відомий далеко за межами України як один із найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII – першої половини XIX ст.

Під час лекції студенти наочно ознайомилися з роботою екскурсовода, отримавши від фахівців відповіді на свої запитання. Туристичний бізнес постійно зростає і розвивається. А тому завжди існує попит на молоді кваліфіковані кадри, що й визначає престижність даної професії. Саме тому до гіда пред’являють високі вимоги – знання іноземних мов, історії, літератури, географії, музики, живопису, архітектури, естетики, психології. Лекцію проводила одна з кращих екскурсоводів парку Тетяна Іванова, яка поділилася з нами досвідом, розкривши всі нюанси своєї роботи. Потім студенти мали змогу відвідати музей, що знаходиться у самому дендрологічному парку, краще дізнатись його історію, послухали про цікаві події парку та поважних гостей, що відвідували перлину нашого міста.

Під час зустрічі студенти взяли участь у творчій дискусії з питань перспектив розвитку туризму та його інфраструктури в Україні й світі та залишились під приємними враженнями.

Парубок Наталія, методист кафедри туризму та готельно-ресторанної справи