21.03.2014 5064

Студентська наукова конференція – секція «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Традиційно весною в Уманському національному університеті садівництва проводиться студентська наукова конференція. Цього року вона була присвячена 170-річчю заснування університету. У рамках конференції 19-20 березня працювала секція менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, учасниками якої були викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та студенти третього, четвертого й п’ятого курсів.

Секційне засідання відкрив завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, д.е.н., професор Школьний О.О., який наголосив, що нинішня молодь є ініціативною, володіє різними інформаційними ресурсами, отож може творити науку.

Тематики досліджень були різноманітними. Але призові місця зайняли такі студенти:

I місце – Матвієнко Яна Анатоліївна.

Тема доповіді – «Удосконалення інвестиційного менеджменту при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «ФЕС УКР» Черкаської області (науковий керівник – Новак Інна Миколаївна);

I місце – Рибаков Андрій Анатолійович.

Тема доповіді – «Стратегія управління конкурентоспроможністю орієнтованої на експорт продукції ПАТ «Вітаміни» Черкаської області (науковий керівник – Климик Галина Василівна);

II місце – Климчук Аліна Володимирівна.

Тема доповіді – «Удосконалення системи управління реалізацією продукції лісівництва при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності в ДП «Уманське лісове господарство» Черкаської області» (науковий керівник – Клименко Лідія Василівна);

II місце – Ратушна Вікторія Вікторівна.

Тема доповіді – «Формування ефективного механізму управління зовнішньоекономічною діяльністю ДП «Уманське лісове господарство» Черкаської області (науковий керівник – Пітель Ніна Якимівна);

III місце – Хитрик Зоряна Іванівна.

Тема доповіді – «Удосконалення системи управління змінами при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності в ПАТ «Тростянецький м’ясокомбінат» Вінницької області (науковий керівник Школьний Олександр Олексійович);

III місце – Процюк Марина Володимирівна.

Тема доповіді – «Удосконалення управління експортно-імпортними операціями у ТОВ «Седна-Агро» Монастирищенського району Черкаської області (науковий керівник – Приліпко Сергій Михайлович).

По закінченню роботи секції переможці отримали подарунки.

За матеріалами Юлії Зборовської