06.04.2015 8707

Студентське життя «за кадром»

«Найкращі роки в моєму житті», «Справжній студент той, хто пожив у гуртожитку» - такі фрази ми часто чуємо в своєму житті. Це може зрозуміти лише людина, яка була студентом, хвилювалася за здачу сесії та жила в гуртожитку. З гуртожитка починається самостійне, неймовірне і цікаве життя. Там ми переживаємо свої перші помилки і перемоги.

Студентське життя «за кадром»

У гуртожитку № 5 Уманського НУС проживають студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин і факультету садово-паркового господарства.

Студентське життя «за кадром»

Гуртожиток знаходиться на території університету, і це дуже важливо, коли вранці необхідно швидко зібратись на першу пару.

Студентське життя «за кадром»

Життя в гуртожитку різноманітне і цікаве. Звичайно, студенти проводять більшу частину свого часу саме в гуртожитку, для них це дім, де вони відпочивають, навчаються, разом святкують і переживають негаразди, перше кохання, знаходять однодумців і стають вірними друзями на все життя. Саме тут студенти розкриваються як особистості. Дівчата й хлопці разом готують на кухні, облаштовують побут, навчають один одного швейної та будівельної майстерності, налагоджують сімейне життя.

Студентське життя «за кадром»

Студенти закінчать навчання в університеті, отримають спеціальність, і кожен буде пам’ятати й згадувати життя в студентському гуртожитку.

Анна Слонь, заступник декана із виховної роботи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин