06.04.2016 5121

Студентські змагання фінансових менеджерів України

Однією з популярних форм навчальної роботи зі студентами є студентські предметні олімпіади.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27 листопада 2015 року 31 березня – 1 квітня 2016 р. в Луцькому національному технічному університеті відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Треба віддати належне організаторам олімпіади – завідувачу кафедри фінансів, доктору економічних наук, професору Ірині Вахович та викладачам кафедри, адже захід було проведено на високому організаційному й технологічному рівні. Варто відмітити відкритість і доступність олімпіади, рівність учасників, рівноцінність конкурсних завдань (учасникам було запропоновано 20 тестових завдань та 7 задач з дисципліни «Фінансовий менеджмент»), ясність системи оцінок.

Участь в олімпіаді взяли 86 учасників із 45 вишів, серед яких і Уманський національний університет садівництва.

Студентські змагання фінансових менеджерів України

Під час проходження олімпіади студенти мали можливість, отримавши слушні поради досвідчених викладачів, розвинути та реалізувати свої професійні здібності, підвищити якість професійної підготовки, активізувати навчально-пізнавальну діяльність і досягнути синергічного ефекту в освоєнні навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Вирішені учасниками завдання були якісно й об’єктивно оцінені членами журі.

За результатами олімпіади студентка 52-мм групи факультету менеджменту Ірина Пампуха, яка гідно представила Уманський НУС, була нагороджена грамотою у номінації «За застосування оригінальної методики дослідження».

Студентські змагання фінансових менеджерів України

Вітаємо Ірину з отриманням грамоти та бажаємо подальших успіхів і звершень на навчально-науковій ниві!

Лілія Кустріч, доцент кафедри менеджменту організацій