05.05.2015 5890

Студентський квест: ціль – пізнання цікавинок міста Умань

Умань – красиве, непересічне місто, яке завжди приваблювало студентів своєю загадковістю. А тому 27 квітня радою студентського самоврядування Уманського НУС було організовано квест по місту для всіх охочих студентів.

Представники кожного факультету мали рівні шанси, адже завдання були однакові для всіх. Від учасників потрібні були лише активність, швидкість та гарний настрій.

Отож, коли пролунала команда "СТАРТ", всі одразу почали активно виконувати завдання. Розділи квесту були розставлені так, щоб в процесі його виконання студенти якнайкраще ознайомилися з містом, побували в різних його районах та насолодились архітектурою. Останнє завдання вело учасників на територію Уманського НУС, де рада студентського самоврядування вже чекала на переможців.

Найактивнішою та найшвидшою виявилася команда "Квестери" факультету менеджменту. Друге місце посіла команда факультету економіки та підприємництва "Без ПДВ". Бронзу отримала команда "Плодо" факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин. Звісно ж, усі учасники є переможцями вже через те, що проявили ентузіазм, витримку та кмітливість під час знайомства з нашим чудовим містом. А загальною нагородою для всіх стали позитивні емоції та гарний настрій.

Студентський квест: ціль – пізнання цікавинок міста Умань

Для команд, які зайняли три перших місця, рада студентського самоврядування подарувала похід в боулінг у спортивно-сімейний комплекс «Амарант». Команди, які ще  напередодні були суперниками, подружилися й весело, енергійно та цікаво провели час.

Вікторія Уманчик, голова ради  студентського самоврядування Уманського НУС