15.02.2014 4901

Студентський науково-практичний семінар «Міжнародне співробітництво України»

12 лютого 2014 р. кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Уманського національного університету садівництва провела науково-практичний семінар «Міжнародне співробітництво України», у якому взяли участь студенти 3 курсу факультету менеджменту.

Розвиток світового ринку в умовах глобалізації економіки зумовлює масштабні зміни в зовнішньоекономічній діяльності України загалом і вітчизняного АПК зокрема. Це вимагає формування виваженої та збалансованої зовнішньоторговельної політики, визначення напрямів ефективної реалізації експортного потенціалу, вдосконалення механізму зовнішньоекономічної діяльності підприємств АПК. Дані дослідження є важливими для фахівців з менеджменту.

У доповідях учасників семінару розглядались сучасні проблеми та перспективи розвитку співпраці України з Францією, Китаєм, Угорщиною, Великою Британією, Німеччиною, Нідерландами, Грузією, Росією та іншими країнами світу.

Студентський науково-практичний семінар «Міжнародне співробітництво України»

Семінар відзначався плідною співпрацею та жвавими дискусіями між студентам, толерантною атмосферою, зацікавленістю до тем та питань, що виносилися на обговорення. Доповіді вражали різноманітністю форм викладу матеріалу та глибиною досліджень.

За матеріалами Лідії Клименко,

доцента кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності