Студентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтва
Культура
та мистецтво у ХХІ столітті відіграє величезну роль, адже у постіндустріальний
період, у час новітніх технологій, вміння правильно поводитися та бути
культурно освіченим високо цінується.
Любов
до культури прищеплюють нам із самого дитинства, і це не дивно, адже ми, українці,
один із небагатьох народів світу, який має надзвичайно багато традицій та
звичаїв, що започаткувалися разом із нашою культура. Українські народні пісні
перекладають чи не всіма мовами світу, а наша рідна мова вважається однією з
наймилозвучніших. А коли ти чуєш запальну пісню нашою, солов’їною мовою, то
душа так і прагне пуститися у танок.
Студенти
Уманського національного університету садівництва не є виключенням, тож різними
способами намагаються підкреслити свою любов до творчості. Не могло студентство
оминути й таку подію, як 50-річчя Буцького міського Будинку культури. Запальні
танці та співи талановитої молоді створили в залі чудову святкову атмосферу, чуттєві
патріотичні вірші проймали до сліз, а талановита команда КВН університету «Made in UNUS» додала неймовірного позитиву у
концертну програму.
Студентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтва
Вдячна
публіка бурхливо аплодувала під враженнями побаченого, адже коли ти розумієш,
що майбутнє покоління таке красиве та талановите, то душа мимоволі радіє.
Дякуємо
організаторам свята за запрошення взяти участь у такому знаковому заході та бажаємо
Буцькому Будинку культури процвітання і нових здобутків!
Студентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтва
Ірина Слободяник, голова Ради студентського
самоврядування факультету економіки і підприємництва
Студентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтваСтудентство Уманського НУС вітає з ювілеєм Буцький осередок культури і мистецтва