03.10.2014 5314

Студрада Уманського НУС пізнавала цікавий світ бібліотеки

Щорічно 30 вересня вже понад п’ятнадцять років вся освічена спільнота України відзначає Всеукраїнський день бібліотек, який є професійним святом працівників близько 40 тисяч діючих бібліотек.

Саме в цей день рада студентського самоврядування університету відвідала бібліотеку Уманського національного університету садівництва.

Провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Уманського НУС Наталія Михайлова провела для студентів пізнавальну екскурсію в музеї бібліотеки, під час якої розповіла історію формування бібліотечного фонду та про цінні екземпляри книг, які там знаходяться.

Студрада Уманського НУС пізнавала цікавий світ бібліотеки

Але ще цікавішою стала друга частина цього заходу – дегустація варення, яке Наталія Василівна зварила власноруч, використовуючи старовинні рецепти з книг, створивши свою (скажу по секрету, що дуже смачну!!!) колекцію.

На завершення студенти передали до бібліотеки попередньо зібрані книги, зробивши внесок для її подальшого розвитку і процвітання.

Студрада Уманського НУС пізнавала цікавий світ бібліотеки

Катерина Бузиновська, голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва