15.06.2015 5105

Студрада УНУС відвідала вихованців Центру соціальної і психологічної реабілітації для дітей

9 червня Рада студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва разом із усіма бажаючими студентами відвідали Центр соціальної і психологічної реабілітації для дітей.

Вихованці радо зустрічали гостей та демонстрували свої таланти, співаючи і танцюючи. У кінці виступу представники студради університету вручили дітям скромні подарунки, які передали їм всі студенти Уманського НУС: канцелярські товари, необхідні діткам для майбутнього навчального року; іграшки, якими вони охоче почали гратися; одяг та, звичайно ж, солодощі, – морозиво, цукерки та печиво, яким діти дуже зраділи.

Після виступу зустріч продовжилася на ігровому майданчику, де вихованці з ентузіазмом гралися та розважалися зі своїми гостями. Закінчилася зустріч за вечерею, після якої діти із захватом ласували принесеними їм гостинцями.

Ця зустріч запам’ятається надовго як дітлахам, так і студентам. Адже лише тепло людського серця може розтопити найміцнішу кригу та зробити людину справжньою людиною.

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування