18.05.2015 5742

Сучасна економічна наука формується у стінах Уманського НУС

Уже 9 років поспіль напередодні Дня науки в Уманському національному університеті садівництва проходить Міжнародна конференція «Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин», на якій науковці з України і зарубіжжя досліджують проблеми сучасних економічних систем і обговорюють перспективи їх розвитку та шляхи покращення.

Цьогорічна конференція об’єднала науковців з України, Польщі, Білорусі, Болгарії, Чеської Республіки, Росії, Казахстану.

Сучасна економічна наука формується у стінах Уманського НУС

Урочисте пленарне засідання вітальними словами відкрив завідувач наукового відділу УНУС Олександр Бурляй. Учасники конференції заслухали доповіді знаних в Україні і за кордоном науковців. Особливу зацікавленість присутніх викликали результати досліджень Кристини Кжижановської – доктора, професора Варшавського Університету Суспільних Наук (Польща) на тему «The importance of innovation in rural tourism - example of educational farms»; Мажени Лемановіч – доктора Варшавського Університету Суспільних Наук (Польща) на тему «The state of Polish farmers organization in producer groups in Poland» та Анатолія Кучера – кандидата педагогічних наук, член-кореспондента АЕНУ, ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» на тему «Еколого-економічна оцінка балансу гумусу в аграрних підприємствах з різним розміром землекористування».

Сучасна економічна наука формується у стінах Уманського НУС

Цікаві запитання, запальні дискусії та неоціненний обмін досвідом, – такою запам’ятається науковцям різних країн економічна конференція в Уманському НУС.

Сучасна економічна наука формується у стінах Уманського НУС

Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту