03.10.2016 4885

У рамках святкування Дня міста та Всесвітнього дня туризму за ініціативи виконавчого комітету Уманської міської ради та адміністрації Уманського національного університету садівництва на факультеті менеджменту, кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи було організовано захід «Суспільно-економічна платформа: Умань на туристичній мапі України: реалії та перспективи»

Присутніх зі святом привітали: ректор Уманського національного університету садівництва, доктор економічних наук, професор Олена Непочатенко; заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Вікторія Бабич; декан факультету менеджменту Уманського НУС, кандидат економічних наук, доцент Наталія Вернюк.

Про «Практичну діяльність структур малого і середнього бізнесу та успішне використання ними туристичного потенціалу в місті Умань» доповідали: депутат міської ради, керівник розважально-спортивного комплексу «Амарант» Юрій Дробілко та керівник готельно-ресторанного комплексу «Фортеця» Микола Поліщук.

«Маршрути зеленого туризму – як простір для розвитку мікропідприємництва на селі» представляла керівник ПП «ЕКСПОТУР» – Ліана Роднікова.

Презентувала науково-дослідну лабораторію «Сільський зелений туризм» кандидат економічних наук, доцент Людмила Нещадим. Доповідач зазначила, що першими вагомими здобутками лабораторії є розробка 4 екскурсійних маршрутів, що дозволяють відкрити незвідані стежки рідної Умані.

Так, історичний маршрут представила Дарья Журавльова – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Мальовнича Україна – туристичний край». Релігійний маршрут рідним містом описала Юлію Ковбасюк – переможець Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Сталий розвиток за участі місцевих громад». Етнічний маршрут висвітлила студентка 4 курсу Анастасія Поляніцька – переможець Всеукраїнської Олімпіади з туризму. Віолета Кулібаба, переможець Всеукраїнської олімпіади з готельно-ресторанної справи, представила гастрономічний маршрут, у рамках якого всіх присутніх було запрошено до перлини Уманського НУС, дивовижного винного світу дегустаційної зали.

Людмила Транченко, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, зазначила, що завдяки нашій щоденній, наполегливій праці Уманщина має величезні туристичні перспективи. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, яка дасть змогу зробити наш край ще чарівнішим, квітучим та економічно сильним на туристичній мапі України.

Людмила Володимирівна висловила щиру подяку за плідну роботу та побажала миру, щастя, здоров’я, наснаги й успішного втілення в життя всіх планів і задумів.

Факультет менеджменту,

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи