02.02.2017 6139

Світла пам'ять герою!

29 січня 2017 року в зоні АТО під час бою в районі промзони міста Авдіївка Донецької області, виконуючи бойове завдання, загинув 23-річний уманчанин Андрій Кизило.

Світла пам'ять герою!

Наш земляк, випускник факультету бойового застосування військ Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ціною найдорожчого – свого життя, героїчно боронив кожний сантиметр рідної землі, суверенітет, незалежність держави, ілюструючи на увесь світ мужність, відвагу, честь, примножуючи ратні подвиги своїх попередників.

«Наше покоління не бачило служби в армії мирною. Ми бачили тільки бойову. І це є основою розвитку нашої армії» – слова капітана, 23- річного хлопця.

Світла пам'ять герою!

У Андрія залишилися дружина і 8-ми місячний син.

Колектив Уманського національного університету садівництва глибоко сумує з приводу непоправної втрати та висловлює щирі слова співчуття родині загиблого Героя, його близьким та друзям. Світла пам'ять справжньому патріоту і мужньому захиснику!

Герої не вмирають!