22.09.2015 6122

Святкуємо День туризму!

27 вересня згідно з Указом Президента України «Про День туризму» вся туристична спільнота нашої держави святкує День туризму.

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС з нагоди свята заплановані відповідні заходи.

Святкуємо День туризму!

За календарним планом тиждень туризму розпочався проведенням майстер-класу «Якість обслуговування», презентацією «Сервірування столу», демонстрацією методів складання серветок для декоративного оформлення столу.

Привітання зі святом студентам та викладачам висловила завідувач кафедри Людмила Транченко з побажаннями добра і щастя, найкращих вражень від туристичних подорожей, натхнення та успіхів в усіх справах.

Святкуємо День туризму!

Для студентів I – III курсів напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» майстер-клас з обслуговування гостей у закладах ресторанної індустрії провів Андрій Бураченко із застосуванням техніки відкритої руки, техніки презентації та подання вина, ігристих вин. Цікавим було знайомство з технікою приготування коктейлів та технікою підвищення чеку.

Святкуємо День туризму!

Студенти II курсу Яніна Рижовська, Ельвіра Царікова презентували правила сервірування столу та зосередили увагу присутніх на основах ресторанного етикету.

Святкуємо День туризму!

Катерина Грибок, Марія Тарасюк, Людмила Тарасюк продемонстрували різні методи складання серветок для надання святкового вигляду найпростішого обіднього столу.

Святкуємо День туризму!

Цікавих та незабутніх подорожей всім бажає кафедра туризму та готельно-ресторанної справи!

КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ