10.05.2013 7430

Свято останнього дзвоника - 2013

Прекрасна весна впевнено поставила крапку в списаних до останнього зошитах п’ятикурсників факультету менеджменту і вони відсвяткували родинне свято, якого немає у жодному календарі – свято останнього дзвоника. Воно є радісним і водночас сумним. Радісним, бо закінчились університетські роки – самі неповторні і воістину найкращі роки в житті кожної людини, а сумним, бо для студентів п’ятого курсу дзвінок пролунав востаннє.

У цю урочисту мить до випускників звернулась декан факультету Вернюк Н. О.

Свято останнього дзвоника - 2013

Вона згадала, як неначе нещодавно вони були першокурсниками, а тепер стоять на порозі нового етапу свого життя і побажала їм як справжнім менеджерам бути завжди конкурентоспроможними, щоб завжди можна було з гордістю чути – це випускник факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва.

Порадіти за п’ятикурсників і дати настанови перед виходом у далеку дорогу, яка називається самостійним трудовим життям, прийшли професори, завідувачі випускових кафедр Бурик А. Ф. та Школьний О. О., адже саме вони та викладачі кафедр менеджменту організацій і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності доклали найбільше зусиль у формування студентів як висококваліфікованих фахівців.

Зі словами вітання та найкращими побажаннями до випускників звернулися їхні куратори: викладач кафедри соціально-гуманітарних та правових дисциплін Сольська Т. В. і доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Новак І. М.

Перед виходом у самостійне життя слова материнського благословення від імені всіх батьків випускники почули з вуст Парубок М. І.

Свято останнього дзвоника - 2013

Близько третини випускників протягом всіх років свого навчання в університеті були активними учасниками художньої самодіяльності. Тож для всіх винуватців свята подарунком від Центру культури та виховання став mix-танок на стільцях.

Свято останнього дзвоника - 2013

Нотки дружніх стосунків й згуртованості студентів факультету прозвучали у вітанні першокурсниці Анастасії Насальської.

Свої слова студенти першого курсу підсолодили святковими тортами.

Свято останнього дзвоника - 2013

Почувши багато приємних, теплих, чудових слів на свою адресу, від імені випускників слово-відповідь сказала Наталія Парубок. Вона подякувала всьому викладацькому складу за отримані знання, батькам за підтримку та турботу про них, побажала першокурсникам гарної вдачі, а п’ятикурсникам –успішно скласти останню сесію, державний екзамен та захистити дипломну роботу.

Свято останнього дзвоника - 2013

Вітальні слова випускників доповнила пісня у виконанні Ірини Кузьменко і Романа Пташника.

Не залишили п’ятикурсники поза увагою своїх наступників і вручили їм приємні подарунки, а викладачів привітали пахучими трояндами.

Про те, що закінчилась безтурботна юність сповістив останній дзвінок, який спершу пролунав у руках п’ятикурсника Віталія Манолія та першокурсниці Анастасії Піструєвої, а потім в нього мав змогу задзвонити кожен випускник.

Цей день залишиться в пам'яті назавжди, як справжнє свято!